Menü

Hakkımızda


Bu isim Kuzey Kafkasyanın tarihi derinliklerinden, NART EFSANELERİ nden gelir.

Sovyetler Birliğinin  90 lı yılların başında dağılmasıyla beraber, NART TUR kuzeyimizdeki çok geniş coğrafyanın insanları dış dünyaya açılma ve yeni ufukları tanıma sürecini başlatmak üzere,  Mineralnye vody – İstanbul turistik charter uçak seferlerini başlatarak bir ilke imza atmış oldu. 

İlerleyen yıllarda Rusya ve eski Sovyet Cumhuriyetlerinde yeni havayolu şirketleri oluştu. Bu havayolu şirketlerinin birçoğu NART TUR ile irtibata geçerek  Türkiye Temsilciliklerini verdiler. NART TUR' un kurucu ve yöneticileri havacılık mesleğinden geldikleri için, başlangıçta havacılık hizmetleri ön planda idi.

Her ne kadar yola havacılık hizmetleri ile çıkmış olsada, ilerleyen zamanlarda oluşan talepler ve yenilenen ekibiyle turizm alanınıda hizmete açmış ve  2007 yılında  IATA ( International Air Transport Association) belgesini alarak, Kafkasya bölgesi ile birlikte tüm Dünya' da hizmet verebileceği konuma gelmiştir.

Başlıca hizmet alanları  Yurt içi, Yurtdışı, otel ve uçak rezervasyonları, dünyanın her noktasında transfer ve tercümanlık hizmetleri, toplantı organizasyonları,  bayi toplantıları, iş heyeti organizasyonları ile Kafkasya ve dünyanın her yerine  turistik gezi organizasyonlarıdır.

Genellikle kapalı guruplara ve kurumsal müşterilerine Aksaray' daki merkez bürosu dışında, Nalchik Havalimanı irtibat bürosu  ile  turizm ve havacılık hizmetleri vermeye devam etmektedir.